0 0 امتیاز
Article Rating

گوگل هوم

نسل جدیدی از اسپیکرهای هوشمند به نمایشگر مجهز شده‌اند که باعث افزایش تعامل کاربران با آن ها شده است. گوگل در حال آماده‌سازی یک مدل از اسپیکر هوشمند، با نام گوگل هوم (Google Home) است که به نمایشگر مجهز خواهد بود؛ عرضه اسپیکر هوشمند جدید گوگل با صفحه‌ نمایش به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای یوتیوب را روی اسپیکر هوشمند خود مشاهده کنند؛ از مسیریابی google map کمک بگیرند؛ در اینترنت به جستجو بپردازند و تعامل بیشتری با اسپیکر هوشمند خود داشته باشند.

گوگل هوم مینی و گوگل هوم مکث

اسپیکر هوشمند گوگل شامل سه مدل است؛ گوگل هوم مینی، گوگل هوم و گوگل هوم مکس. گوگل هوم مینی (Google Home Mini ) که ارزان‌ قیمت‌‏ترین اسپیکر هوشمند گوگل است از Google Assistant بهره می‌گیرد. علاوه بر اسپیکر کوچک گوگل، این شرکت از یک اسپیکر بزرگ هم به اسم گوگل هوم مکث (Google Home Max ) رونمایی کرد. این اسپیکر با هدف پخش موسیقی ساخته شده و به همین دلیل هم بسیار قدرتمند است. این اسپیکر می‌تواند ۲۰ برابر قوی‌تر از Google Home موسیقی پخش کند و تمام فضای خانه‌ی شما را به صورت هوشمند پوشش دهد؛ طوری که این اسپیکر بزرگ می‌تواند موقعیت خودش را در خانه متوجه شود و با توجه به این موقعیت، طوری صدا را پخش کند که کیفیت بالا بماند و صدا به همه‌ی نقاط برسد. و می‌تواند صدای کاربران را تشخیص دهد؛ با تشخیص صدای کاربران، اسپیکر هوشمند گوگل هوم مکس دستورات مخصوص به هر کاربر را اجرا خواهد کرد و نتیجه جست‌وجوها و عملکرد اسپیکر هوشمند جدید گوگل بر اساس رفتار کاربر شخصی‌سازی می‌شود.

گوگل هوم

کارایی اسپیکر هوشمند گوگل هوم

اسپیکر هوشمند گوگل هوم به کاربران اجازه می‌دهد لوازم هوشمند را در خانه‌ی خود کنترل کنند؛ از آخرین وضعیت آب‌وهوا، اخبار و نتایج مسابقات ورزشی مطلع شوند و همچنین هشدار تنظیم کنند. گوگل هوم به کمک Google Assistant، به تمام نیازهای شما در خانه پاسخ می دهد. اضافه شدن یک صفحه‌نمایش به اسپیکرهای هوشمند گوگل، باعث خواهد شد این محصولات کاربردی‌تر شوند و همچنین، آن‌ها را به رقیب قدرت‌مندتری در مقایسه با محصولات آمازون از سری «اکو» با نمایشگر تبدیل خواهد کرد.

لطفا اگر این مطلب را مفید دانستید و قصد بازنشر آن را داشتید به این صفحه با عنوان زیر لینک بدهید:

گوگل هوم

0 0 امتیاز
Article Rating