0 0 امتیاز
Article Rating

با کدباکس همراه باشید. خواسته ای که از شما داشتیم و داریم. کاربران سایت های آیوانیک و امن ایران که در ماه جاری به مجموعه کدباکس وارد شده اید، شما نیز با کدباکس همراه باشید.

حفظ کیفیت خدمات و پایداری در سرویس دهی الویت مهمی است که جهت دست یابی به آن نیازمند کوشش فراون و شاید در مواقعی سخت گیری نسبت به مشتریان و پرسنل باشد. داشتن الگوی کاری اما تضمین کننده کیفیت و رضایت بلند مدت شما خواهد بود. بنابراین دشواری و خستگی انتقال را به دست فراموشی سپرده و اسب خود را برای پیشی گرفتن از رقبای خود با کمک کدباکس زین کنید.

کدباکس از کجا پیداش شد؟

سر و کله کدباکس از آنجا پیدا شد که نیاز به یک سرویس دهنده حرفه ای و منظم در وب فارسی شدیدا احساس شد. ما قدم به قدم رشد کرده و در جایگاه فعلی قرار گرفته ایم و هنوز راه درازی تا دست یابی به اهداف خود در پیش داریم. کسب و کاری که شما قبلا از آن سرویس گرفته بودید، توسط مجموعه کدباکس خریداری شده و مالکیتش از آن کدباکس می باشد.

بنابراین از این پس سرویس دهی، پشتیبانی و کلیه خدمات جدید خود را از کدباکس طلب کنید. این تغییرات قطعا موجب افزایش کیفیت سرویس دهی و پایداری برای شما خواهد شد. اما ممکن است در شروع کار به دلیل ساختار منظم و الگوهای کاری کدباکس کمی احساس پیچیدگی یا دشواری داشته باشید. لطفا صبور باشید، مطمئنا خیلی زود با شرایط جدید منطبق خواهید شد. هدف ما حرفه ای بودن است که این امر مستلزم آن است که مشتریان ما نیز منظم و حرفه ای باشند.

چرا کدباکس اینقدر گران فروش است؟

تعرفه های کدباکس ممکن است به نسبت سرویس دهنده قبلی شما یا دیگر سرویس دهنده ها در سطح اینترنت بالاتر باشد. این امر به معنای گران فروش بودن ما نیست. داشتن تعهد بالا نسبت به مشتریان و محوریت پایداری در سرویس کدباکس موجب شده است تا قیمت های ما برای سرویس های مختلف متناسب با کیفیت آنها تعیین شود. داشتن یک سرویس ارزان اما بی کیفیت در شان مشتریان کدباکس نیست. دلیل موفقیت ما نیز در سال های گذشته همین امر بوده است.

قبل از قضاوت در مورد قیمت ها در کدباکس بهتر است کیفیت ما را با دیگران مقایسه کنید. آن وقت دیگر اصلا به فکر قیاس قیمت های کدباکس نخواهید بود. با این وجود ما گزینه های اقتصادی متناسب با بودجه کاربرانی که میخواهند تجربه ای حرفه ای با کمترین هزینه را داشته باشند داریم، اما این گزینه ها محدود هستند.

استقبال از شما

رسم استقبال از مشتریان جدید در کدباکس بعد از هر انتقال به جای خواهد آمد. مشتریانی که به تازگی با کدباکس آشنا شده اند مستحق آن هستند تا تفاوت ما را با دیگران احساس کنند. ما بسته استقبال ویژه مشتریان آیوانیک و امن ایران طراحی کرده ایم که به محض اولین خرید از تاریخ امروز برای ایشان در دسترس خواهد بود.

این بسته شامل کلیه مشتریان خواهد بود و لازم نیست حتما از قبل از این سایت ها سرویس فعالی داشته باشید. جهت فعال شدن آن کافیست تنها یک خرید جدید از هر یک از محصولات وب سایت کدباکس (دامنه، هاست، سرور، لایسنس یا …) داشته باشید.

  • یک دامنه بین المللی رایگان .xyz برای یک سال
  • یک اکانت هاست ابری کدباکس رایگان – پلن Normal به مدت یک سال
  • امتیاز بازگشت ۳۰% پرداختی اولین خرید VPS
  • هدیه ویژه سال در پک سال نو

با کدباکس در مسیر موفقیت و حرفه ای بودن قدم بگذارید.

0 0 امتیاز
Article Rating